релативно ние произведуваме поевтини производи со висок квалитет.

LED акрилни Channel Писма (Галванизирана лист гранично)

предводена-акрилик-канал писма-поцинкуван-лист-граница

Детали информации на ЛЕР акрилни Channel Писма (Галванизирана лист погранична):

 • Опис: LED акрилни Channel Писма (Галванизирана лист гранично)
 • Главно тело материјал: акрилни
 • Гранична материјал: Галванизирана Sheet
 • Light source: LED
 • Осветлуваат: пред осветлени / осветлена назад
 • Извор на енергија: AC110V, AC220V
 • Оперативни моќ: DC12V
 • Консумираат: варираат во зависност од видот на ЛЕР и големината на буквите.
 • LED живот:> 50.000 Hrs
 • Работна температура: -40 ℃ ~ 80 ℃
 • Просечна живот без никакви грешки:> 5.000 Hrs
 • Направени за: Отворен и затворен, водоотпорен, ветроупорен
 • Опрема што се испорачува со: конвертор на напон, инсталација, обука
 • Пакет: едно писмо опфатени со балон навиват, дрвени случајот со стиропор. Исто така може да се пакуваат за на барања на клиентите.
 • Плаќаат метод: Paypal или Банкарски трансфер (ако одберете да платите преку PayPal, ќе плаќаат дополнителна услуга наплаќаат преку PayPal: 3,9% плус 0,30 $ USD)
 • Датум на испорака:производство, ќе бидат уредени со во 24 часа по одредување на уплатата примена. Избави на датум ќе се одлучува врз основа на големината, complicatedness и број на писма.
 • Ред метод: 50% исплата во кеш, ние ќе ви испратиме повеќе видите слики на производот по завршување на производството за вашата потврда. Откако добивме плаќање на салдото ќе дава на производите за вас. (мора да се покаже на Банката задача белешка ако платени од страна на банка дознака)
 • Испорака: EMS, DHL, UPS-от и сл
 • Гаранцијата: Една година
LedSignsNet.com живо Помош

Категорија

Преведувач

Популарни Тагови

Споделувањето и уживањето

Bookmark and Share

Жешка Продукти