релативно ние произведуваме поевтини производи со висок квалитет.

Насликана 3D Алуминиум писма

Детали информации на Шарената 3D Алуминиум писма:

  • Опис: 3D Painted Алуминиум писма
  • Материјал: Алуминиум
  • Процес на техника: Painted
  • Направени за:На отворено или затворено
  • Пакет: едно писмо опфатени со балон навиват, дрвени случајот со стиропор. Исто така може да се пакуваат за на барања на клиентите.
  • Плаќаат метод: Paypal или Банкарски трансфер (ако одберете да платите преку PayPal, ќе плаќаат дополнителна услуга наплаќаат преку PayPal: 3,9% плус 0,30 $ USD)
  • Олово време: производство, ќе бидат уредени со во 24 часа по одредување на уплатата примена. На олово време ќе се реши врз основа на големината, complicatedness и број на писма.
  • Ред метод: 50% исплата во кеш, ние ќе ви испратиме повеќе видите слики на производот по завршување на производството за вашата потврда. Откако ќе го потврдите за исплата на биланс ќе се достави на производите за вас. (мора да се покаже на Банката задача белешка ако платени од страна на банка дознака)
  • Испорака: EMS, DHL, UPS-от и сл
LedSignsNet.com живо Помош

Категорија

Преведувач

Популарни Етикети

Споделувањето и уживањето

Bookmark and Share

Жешка Продукти